Samsung Galaxy M21 Bechmark Testinde Görüldü

sSamsung'un uygun fiyatlı yeni akıllı telefonu Galaxy M21 performans testi uygulamasında ortaya çıktı.

Samsung’un yeni giriş segment akıllı telefonu Galaxy M21 modeli, benchmark testinde ortaya çıktı. İşte Galaxy M21 modeli hakkındaki ilk bilgiler. 

Giriş ve orta segment akıllı telefon pazarına ağırlık veren Samsung’un bu pazarlar için duyurduğu Galaxy A serisi ve Galaxy M serisi modellerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Samsung şimdi de Galaxy M21 modeli üzerinde çalışıyor. 

Galaxy M20 modelinin iyileştirilmiş sürümü olacak olan Galaxy M21 modeli, ekran ve çözünürlük olarak bir değişiklik sunmayacak. Ortaya çıkan test sonuçlarına göre Galaxy M21 modelinin işlemci tarafında Exynos 9611 işlemcisi yer alacak. 4 adet Cortex – A73 ve 4 adet Cortex A55 çekirdeğine sahip olan Samsung’un Exynos 9611 işlemcisi Galaxy M20 modelinde bulunan Exynos 7904 işlemcisinden daha iyi bir performans sunuyor. 

Galaxy M21 modelinin diğer özelliklerine bakıldığında modelin 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile birlikte geleceği görülüyor. Samsung’un 2020 yılında duyuracağı yeni akıllı telefonlarında 64 GB dahili depolama alanı kullanmaya başlayacağının gündeme gelmesiyle birlikte Samsung’un tüm akıllı telefonlarında 64 GB depolama alanı baz alınmaya başlanmıştı. 

Uygun Fiyat Etiketine Sahip Olacak

Galaxy M21 modeli kamera tarafında ise 24 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 5 megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörüne sahip olacak. Şimdilik ne zaman duyurulacağı bilinmeyen modelin ilerleyen haftalarda Hindistan’da tanıtılması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol