Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy Buds Live Tanıtıldı

Samsung’un aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Galaxy Buds Live ülkemizde 1.299 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Samsung yeni nesil tamamen kablosuz kulalığı olan Galaxy Buds Live modelini tanıttı. İşte Galaxy Buds Live kulaklığının özellikleri ve fiyatı. 

samsung galaxy buds live tanitildi 2

Galaxy Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtılan ürünlerden birisi de Samsung’un yeni tamamen kablosuz kulaklığı olan Galaxy Buds Live oldu. Son yıllarda karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kablosuz kulaklıklardan birisi olan Galaxy Buds Live kulaklığı, şarj özellikli haznesi ile birlikte geliyor. Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurduğu ürünleri gibi siyah, beyaz ve bronz renk seçenekleri ile birlikte gelen Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları, kulak içinden düşmemesi için silikon bir uç kısım ile birlikte geliyor. 

Aktif gürültü engelleme özelliği ile birlikte gelen Galaxy Buds Live modeli, şarj özellikli kasesi ile birlikte tam 28 saate varan bir kullanım ömrü sunuyor. Sadece 5.6 gram ağırlığında olan Samsung Galaxy Buds Live, aktif gürültü engelleme özelliği aktifken 4.5 saat kullanım süresi sunarken gürültü engelleme özelliğinin kapatılması durumunda bu süreyi 5.5 saate kadar uzatabiliyor. Büyük bir şarj özellikli hazne ile birlikte gelen Galaxy Buds Live kulaklığı 3 dakika içerisinde 3.5 saat müzik dinleme süresi sunabiliyor. 

Üç farklı mikrofon ile birlikte gelen Galaxy Buds Live kulaklığı bu sayede, yüksek kalitede telefonla görüşmesi sunuyor  ve aktif gürültü engelleme özelliği sunuyor. Ses konusunda, AKG imzasını taşıyan 12 mm sürücülere sahip olan Galaxy Buds Live, USB – C portuna sahip. 

Galaxy Buds Live Fiyatı 

Samsung Galaxy Buds Live modeli yurt dışında 164 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulurken, ülkemizde ise 1.299 TL fiyat etiketine sahip. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.