Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy A03 Tanıtıldı

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung yeni giriş seviyesi akıllı telefonu olan Galaxy A03 modelini duyurdu.

Samsung yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya devam ediyor. 2022 yılının başında yeni amiral gemi modellerini tanıtacak olan Samsung’un son tanıttığı akıllı telefon ise giriş seviyesi özellikleri taşıyor.

Son yıllarda A serisine daha fazla model getiren Samsung Galaxy A03 modelinin duyurusunu yaptı.

Samsung Galaxy A03

Samsung Galaxy A03 Özellikleri

Yeni giriş seviyesi akıllı telefon modeli Samsung Galaxy A03 duyuruldu. Telefonun özelliklerine bakıldığında 2021 yılının başında duyurulan Galaxy A02 modelinin devamı olduğunu görüyoruz. Selefine göre daha bir yükseltme ile birlikte gelmiyor olsa da Samsung Galaxy A03 modeli daha gelişmiş kamera ve birkaç ufak tasarım değişikliğine sahip.

6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan Infinity -V ekrana sahip olan Galaxy A03 modeli bu yönüyle Galaxy A03s modelini andırıyor. Telefon 1.6 GHz hızında çalışan iki çekirdek ve verimlilik odaklı altı çekirdekten oluşan sekiz çekirdekli isimsiz bir işlemciden güç alıyor.

samsung galaxy a03 tanitildi 3

Arkasında 48 MP ana kamerasına ve 2 MP derinlik sensörüne sahip ikili kamera kurulumunu taşıyan akıllı telefon modelinin önünde ise 5 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerası yer alıyor.

Hızlı şarj desteği açıklanmamış olsa da büyük bir ihtimalle telefon 15W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh kapasiteli bataryadan güç alacak. Henüz fiyatı açıklanmayan akıllı telefon siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak. Telefonun ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.