Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Herkese Ücretsiz 6 Ay Amazon Prime Üyeliği Hediyesi!

Samsung, herkese 6 ay Amazon Prime üyeliği hediye ediyor. Kampanyadan hem mevcut hem yeni Prime üyeleri faydalanabiliyor.

Samsung, herkese 6 ay Amazon Prime üyeliği hediye ediyor. Fırsattan hem yeni hem de mevcut üyeler yararlanabiliyor. Örneğin; halihazırda devam eden aboneliğinizin bir sonraki faturalandırma tarihi Aralık 2023. Samsung kodunu aktif ettiğinizde bu tarih otomatik olarak Haziran 2024’e atılıyor. Böylece Amazon Prime’ı 6 ay boyunca tek kuruş ödemeden kullanma şansı yakalıyorsunuz.

Tek yapılması gereken bu sayfanın sol tarafında çıkan promosyon kodunu Amazon hesabınıza giriş yaparak tanımlamak. Sayfaya girdiğinizde tüm adblock eklentilerinin devre dışı olduğundan emin olun. Aksi takdirde kod görünmüyor. Esasen bu fırsatın yalnızca Samsung Galaxy’lilere özel olduğunu belirtiliyor, ancak kampanyadan şu anda herkes yararlanabiliyor.

Samsung 6 Ay Amazon Prime Kodunu Kaçırmayın

samsun 6 ay amazon prime kodu 2023

Bunun bir hata sonucu mu olduğu yoksa kasıtlı olarak mı tercih edildiği bilinmiyor, ancak “Galaxy kullanıcılarına özel” ibaresi biraz kafa karıştırıcı. Bu haber yazıldığı sırada kampanyadan yararlanılabiliyor. Hala vakit varken, promosyon kodunu hesabınıza tanımlamanızı tavsiye ederiz.

Amazon Prime üyeliği içerisinde, dizi ve filmlere erişebileceğiniz Prime Video, ücretsiz oyunlar, ücretsiz kargo ve özel indirimler bulunuyor. Aboneliğin aylık fiyatı normalde 39,99 TL. 6 aylık ücretsiz kullanım sona erdiğinde dilerseniz üyelikten çıkabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.