Saints Row: The Third Switch’e Geldi!

Saints Row: The Third Switch platformunda oynanmaya başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar ve konsol platformu için 8 yıl önce lansmana çıkan Saints Row: The Third, uzun bir süreden sonra Switch platformu oyuncularına sunuldu. Geçtiğimiz hafta oynanış videosu ile gündeme gelen yapım, Nintendo eShop üzerinde 39.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip.

blank

Aksiyon oyunu olarak Volition tarafından geliştirilen Saints Row: The Third, konsol ve bilgisayar platformunda Deep Silver tarafından yayınlanmıştı. 10 Mayıs’ta lansmana çıkan oyun, Kock Media tarafından Switch oyuncularına sunulurken fiyat etiketi olarak ise 39.99 dolar belirlendi. Yapım The Full Package olarak ifade edilirken oyunun PC sürümüne gelen tüm güncellemelerin ve genişleme paketlerinin Switch sürümünde yer aldığı bilgisi verildi.

30’dan fazla DLC içeriğini bünyesinde bulunduran Saints Row: The Third – The Full Package 7.01 GB gibi bir dosya boyutuna sahip. Switch oyuncuları kendi karakterlerini oluşturabilecekleri ve özelleştirebilecekleri oyunda benzersiz silahları da kullanabilecekler. Benzersiz araç modellerini kullanma fırsatı elde edeceğimiz yapımda birbirinden farklı kostümlerle de farklı görünümler elde edebileceğiz.

Farklı görev paketlerini de bünyesinde bulunduran Saints Row: The Third, Switch platformunda da oldukça zengin bir içerik ile oynanıyor. Bilgisayar platformunda ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 10 Mayıs’tan bu yana Switch’te oynanmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol