Saints Row: The Third Switch Platformunda Yeni Bir Güncelleme Aldı!

Saints Row: The Third Switch platformu için yeni bir güncelleme aldı.

10 Mayıs 2019 tarihinde Nintendo Switch platformu için yayınlanan Saints Row: The Third performans odaklı bir güncelleme aldı. 2011’de PC ve konsollar için yayınlanan yapım, Switch’te beklediğini bulamamış gibi görünüyor.

İlk kez 2011 yılında karşımıza çıkan Saints Row: The Third konsol ve bilgisayar platformunda oldukça beğenilmişti. Tam 8 yıl aradan sonra Switch için duyurulan yapım oyuncuları heyecanlandırmıştı. 10 Mayıs itibari ile Switch platformunda oynanmaya başlanan yapım günler sonra oyuncular tarafından eleştirilmişti. Koch Media tarafından Switch oyuncularına sunulan yapım bugün yeni bir güncelleme aldı. Performansı ile oyuncular tarafından geliştirilen yapım yeni güncellemesi ile performans artışına gidiyor.

Altchar’ın haberi ile öğrendiğimiz gelişmeye göre forum siteleri Saints Row: The Third’in performansı hakkındaki şikayetler ile dolup taşmış. Konuyla ilgili Deep Silver hemen performans sorunlarını kabul etmiş ve bir bildiri yayınlamış. Bu bildiri de sorunların en kısa sürede çözüleceği bilgisi oyuncular ile paylaşılmış. Saints Row: The Third’in Switch platformu için yayınlanan yeni güncelleme ile oyunun performansı artırıldı.

Oyun ekranında yer alan ‘Oyunu Sonlandır’ sekmesine tıklandığında oyun içerisinde çökme meydana geliyordu. Yayınlanan güncelleme ile artık oyun çökmeyecek ve oyuncular bu sekme yardımı ile oyunun ana ekranına dönüş yapacaklar. Ayrıca gelen eklenti sayesinde oyun çift kara hızında çalışmaya başlamış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol