Saints Row The Third Remastered Ücretsiz Oldu

2 Eylül'e kadar Saints Row: The Third Remastered'ı Epic Games Store'dan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Yeni Saints Row duyurusu vesilesiyle Epic Games Store özel bir teklif hazırladı. Bunun bir parçası olarak Saints Row The Third Remastered‘ı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Oyunu almak için bu bağlantıya tıklayın, giriş yapın ve Yükle’ye tıklayın. Kampanyanın sınırlı bir süre için geçerli olduğunu unutmayın, 2 Eylül 18.00’a kadar devam edecek. Oyunu bir kez aldığınızda sonsuza kadar sizin olacak.

Saints Row The Third Remastered

Saints Row The Third Remastered Nasıl Oyun?

Oyun, 3rd Street Saints’in Steelport’u ele geçirmesinden birkaç yıl sonra geçiyor. Çete büyüdü ve üyelerini şöhrete taşıyan güçlü bir marka haline geldi. Bu durum, tüm dünyada etkisi olan güçlü bir kardeşlik olan The Syndicate’in ilgisini çekti.

Düşman örgüt hızla Steelport’u ele geçirdi. Oyunda, 3rd Street Saint çetesinin bir üyesi rolünü üstleniyoruz ve şehir için savaşmak için kahramanımızın rolüne bürünüyoruz.

Saints Row The Third Remastered mekaniği Grand Theft Auto serisine benziyor ancak daha fazla mizah dozuna sahip. Karakterinizi yarattıktan sonra çok fazla hareket özgürlüğü elde ettiği açık bir dünyaya giriyorsunuz. Harita, gerçekleştirilebilecek farklı türde görevlerle dolu. Oyun birçok farklı türde silah, kostüm ve araç kullanımına izin veriyor.

Oyunda ilerledikçe, Saygı puanları kazanıyorsunuz. Bir sonraki seviyeye ilerledikçe, karakterinizi ve tüm çeteyi geliştirmek için kullanılabilecek yeni becerilerin kilidini açıyorsunuz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol