Saber Interactive 2 Yeni Proje Üstünde Çalışıyor

Saber Interactive'den yeni oyunlar geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Focus Home Interactive bugün bir duyuru yaptı ve Saber Interactive ile ortaklık anlaşmasına imza attıklarını açıkladı. Daha önce Halo The Master Chief Collection, NBA 2K Playgrounds serisi ve Quake Champions ile tanıdığımız Saber Interactive, şu sıralar iki önemli proje üstünde çalışmalarını sürdürüyor.

blank

Focus Home Interactive COO’su John Bert de konuya ilişkin açıklama yaparken, Saber Interactive ile geliştirici ortaklığı imzalamaktan ötürü mutlu ve gururlu olduklarını dile getirdi. Saber’ın yetenekli geliştirici ekibiyle harika oyunlar yapabileceğini söyleyen John Bert, bu işbirliğini ilerleyen yıllarda gelecek oyunlarla güçlendireceklerini ifade etti.

Saber Interactive CEO’su Matthew Karch da açıklama yaparken, uzun yıllardır oyun sektöründe olduklarını, Focus Home Interactive’in de en yetenekli ve kendini sektöre adamış dağıtımcılardan biri olduğunu söyledi. Karch, yeni oyunlarını oyuncularla paylaşmak için sabırsızlandıklarını belirtti.

Basın bültenine göre Saber Interactive şu anda iki yeni, oldukça hırslı proje üstünde çalıştıklarını açıkladı. Her iki oyun da AAA kalitede olacak ve biri co-op ağırlıklı bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol