Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yakuza’nın Geliştiricisi Ryu Ga Gotoku’dan Yeni Oyun

Ryu Ga Gotoku'nun Yakuza markası haricinde yeni bir oyun serisi üzerinde çalıştığını öğrendik.

Yakuza serisinin arkasındaki stüdyo olan Ryu Ga Gotoku‘nun Yakuza ve Judgment dışında yeni bir oyun üzerinde çalıştığını öğrendik.

Stüdyo yönetmeni Masayoshi Yokoyama, Famitsu ile yaptığı bir röportajda, “Yalnızca Judgment değil, yeni işler yapabileceğimiz bir ortamımız varsa, bu zorluğu olumlu bir şekilde üstleniriz” dedi. Ayrıca stüdyonun devam eden amiral gemisi serisinin ikisi dışında yayınlanmamış oyunları olduğunu da söyledi.

Ryu Ga Gotoku

Ryu Ga Gotoku’dan Yeni Bir Marka

Geçen yılki Yakuza: Like a Dragon‘un devamı olan Yakuza 8 şu anda geliştirme aşamasında. Yokoyama, hikayenin önceki oyundan birkaç yıl sonra geçeceğini belirtti. Ek olarak, Ichiban Kasuga’nın Yakuza 8‘deki birkaç ana karakterden biri olabileceğini ima etti ve “Yayınlandığı tarihte Kasuga’nın bir numaralı hikayesi olacak” diye açıkladı.

Famitsu daha sonra “Ana karakter Kasuga bir numara mı?” diye sordu. Yokoyama, “Evet, bu doğru.” diyerek bu soruyu cevapladı.

Yokoyama, “[Ryu Ga Gotoku] Judgment serisiyle de ilgilenecek” dedi ancak bunun ne anlama geldiği belli değil. Temmuz ayında, ana karakterin aktör Takuya Kimura’ya ait yüzünün benzerlik hakları nedeniyle Lost Judgment’ın serinin son oyunu olabileceği bildirildi.

Geçen ay Ryu Ga Gotoku, Toshiro Nagoshi ve Daisuke Sato stüdyodan çıkarken liderlik değişikliklerinden geçti. O zaman Yokoyama’ya stüdyoyu ve Yakuza serisini yeni bir çağa yönlendirmek için dizginler verildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.