Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rust Ağustos Güncellemesi Duyuruldu

Rust, piyasadaki en acımasız hayatta kalma oyunlarından bir tanesi ancak en son güncellemeler oyunu büyük oranda değiştirdi.

Facepunch Studios’un çevrimiçi hayatta kalma oyunu Rust, oyuncularını sürekli tetikte tutan zorlayıcı bir yapım olarak piyasaya kendisine yer buldu. Cezalandırıcı doğasına rağmen veya belki de tam da bu nedenle, çevrimiçi bir deneyimden hoşlanan birçok insan arasında popüler hale geldi ve stüdyo sürekli olarak düzenli güncellemeler yayınlamaya devam etti.

Bunu göz önünde bulundurarak, geliştirici kısa süre önce Rust için Ağustos yamasını duyurdu ve bu güncellemelerin çoğu gibi, çok sayıda değişiklik ve ince ayar ile birlikte gelecek. Flaş Bombası ve Molotof Kokteyli olmak üzere iki yeni atılabilir eşyanın tanıtılmasının yanı sıra, genel aydınlatmada bazı iyileştirmeler yapılacak ve ahşap işaretler güncellenecek ve okuması daha kolay hale getirilecek.

Rust’ın Demiryolu Sistemi Güncellendi

Rust

Rust, Nisan ayında demiryolu özelliğine kavuştu ve o zamandan bu yana sistem pek beğenilmemişti ancak bu yeni yama bazı iyileştirmeler yaptı. Yeni başlayanlar için, demiryolu ağı artık haritanın kendisine yeni bir kule eklenmiş olan Trainyard alanına bağlandı. Ayrıca, demir veya kükürt gibi cevher, biraz yakıt ve hatta ganimet içeren boşaltılamaz vagonlar üretebilen demiryolu yan hatlarında da bazı ayarlamalar yapıldı.

Rust için Temmuz güncellemesi, savaşı biraz daha dengelemeyi başardı, yüklemenin bir kısmını optimize etmenin yanı sıra olağan hata düzeltmeleri ve genel ince ayarlar yaptı. Ekip ayrıca 9 Ağustos’ta gerçekleşecek olan dünya çapındaki bir dizi Twitch yayıncısı arasında küresel yarışma düzenleyeceğini de duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.