Rune II Ön Siparişlere Açıldı!

Rune II Epic Store'da 49.00 TL olarak ön siparişlere açıldı.

Bilgisayar platformu için duyurulan Rune II Steam ve Epic Store üzerinde sergilenmeye devam ederken oyun ön siparişlere açıldı. 1 yıl boyunca Epic Store’a özel olacak olan yapım, 49.00 TL’den başlayan fiyatlar ile ön siparişlere açıldı.

Tek oyunculu ve çok oyunculu oynanışa sahip olacak olan Rune II’nin net çıkış tarihi henüz bilinmese de yapım geçtiğimiz gün ön siparişlere açıldı. Üç farklı paket halinde ön siparişlere açılan oyun en düşük paketini 49.00 TL’ye sunarken God Slayer adındaki en yüksek paketini ise 99.00 TL’ye sunuyor.

Aksiyon ve RYO oyunu olarak lansmana çıkacak olan yapım da tanrılar tarafından Midgard’ın kurtarıcısı olarak seçilmiş bir karakteri canlandıracağız. Dünyayı ebedi bir kaos haline sürükleyen Loki’ye karşı savaşacağımız oyunda dilersek tek başımıza dilersek de koop olarak arkadaşlarımızla birlikte eşsiz savaşlara katılabileceğiz.

Hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz oyunda nadir kaynakları toplayacak, dünyanın dört bir yanını dolaşacak, kıymetli yapılar inşa edecek ve insanlık için savaşacağız. Oyunu ön sipariş eden oyuncular, 20 Temmuz’da sona erecek olan betaya da katılabilecekler.

Aksiyon ve gerilimin tavan yapacağı oyun Epic Store’a özel olarak şuan ön siparişlerde yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol