Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rumbleverse Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rumbleverse, yakın dövüşe odaklanan, oynaması ücretsiz, profesyonel güreş temalı bir battle royale oyunu olacak ve 11 Ağustos'ta PC ve konsollar için çıkış yapacak.

Profesyonel güreş temalı battle royale Rumbleverse 11 Ağustos’ta çıkacak. Oyun PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’ye gelecek. Yayınlanmasından bir hafta sonra, 18 Ağustos’ta oyunun ilk sezonu başlayacak.

İlk plan, oyunun tam sürümünden önce erken erişimde başlatılmasıydı ancak Iron Galaxy erken erişimi tamamen atlamaya karar verdi. Geliştirici, “Rumbleverse gerçekten harika bir oyun ve potansiyeli çok yüksek, bu yüzden Erken Erişim’e bile ihtiyacımız olmadığına karar verdik” ifadelerini kullandı ve oyun için oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

Rumbleverse Güreş Hareketlerine Odaklanacak

Rumbleverse

Çıkış tarihini açıklayan 36 saniyelik bir fragman yayınlandı. Fragman aslında oyunu oynayan ve olaylara tepki veren bir dizi Twitch yayıncısının anlatımı eşliğinde oyunun sergilenmesi diyebiliriz. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Rumbleverse, stüdyo Iron Galaxy tarafından Brawler Royale olarak tanımlanan 40 oyunculu bir battle royale oyunu. Tamamen yakın dövüşe odaklanan oyun, ayakta kalan son oyuncu olmak için savaşan oyuncuları Grapital City’e atacak ve savaşmalarını sağlayacak. Oyun, yüzlerce benzersiz ögeyle oyuncuların karakterleri için birçok özelleştirme seçeneği de sunacak.

Temel oyun, diğer tüm battle royale oyunları gibi haritaya düşmeyi ve rakiplerle savaşmak için kullanılabilecek ganimetleri aramayı içerecek. Burada yakın dövüş haricinde yeni bir mekanik yok. Rumbleverse’deki asıl özgün mekanik ve ganimet, silah olmaktan ziyade aslında güreş yanlısı hareketler olacak. Bakalım silahsız battle royale oyunu beğenileri kazanabilecek mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.