Row Row Başlangıç Rehberi

Row Row isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Kürek çekmenin zamanı geldiyse Row Row’da bunu fazlasıyla yapacaksınız. Bu kano tabanlı oyun, sola ve sağa kürek çektiğiniz ve tüm seviyelerin kilidini açmak ve her aşamada üç yıldız almak istediğiniz bir oyun olacak. Bunun da ötesinde, oyun içi jetonlarla açılabilecek bazı ilginç ve oldukça garip görünümlü tekneler var, bu yüzden onlara da odaklanmak gerekecek.

Row Row Başlangıç Rehberi isimli konumuzda oyun ile ilgili temel ve önemli bilgileri öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebilecek ve keyif alacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim.

Row Row baslangic rehberi 2

Row Row Başlangıç Rehberi

Kürek çekmek için ekranın her iki tarafını da tutabilirsiniz ve her ikisini de basılı tutmak sizin için kötü olacaktır. Bu nedenle, benimsemek istediğiniz yöntem, yaklaşık bir saniye boyunca her iki tarafta kürek çekmek arasında geçiş yapmaktır. Yani, hızlı bir şekilde kürek çekmek istiyorsanız bunu deneyin. Engellerden kaçmak ve viraj almak işi çok daha zorlaştıracaktır. Yardımcı olabilecek şeylerden biri de oyunda bulabileceğiniz atlama rampaları. Bunlardan birini yukarı kaydırmak sizi akıntıdan aşağıya doğru uçuracak, üzerinden uçarken olası engellerden kaçınacaktır ve hatta bazı atlamalar akıntının bölümlerini tamamen atlayarak devasa köşelerin yolunu açacaktır.

Row Row’da birkaç çeşit engel var. İlk karşılaşacağınız şey, yolunuzdaki basit kayalar ve garip yüzen kütükler. Sinir bozucu, ancak geçmesi basit. Aynı şey buz blokları için de geçerlidir. Çok daha sinir bozucu olan ise girdaplardır. Seni içine çekip döndürebilirler. Girdapların sol tarafından onları tamamen atlamaya çalışabilirsiniz. Bir başka can sıkıcı olan ise gayzerlerdir. Bunlar yukarı ve aşağı gidecek ve aşağı inerken geçmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Havaya fırlatılmak eğlencelidir, ancak genellikle yavaşlamanıza ve çok zaman kaybetmenize neden olur.

Seviyelerdeki zamanların, sonunda size yıldız vereceğini ve yıldızların daha fazla seviyenin kilidini açmanıza yardımcı olacağını zaten fark etmişsinizdir. Mükemmel kürek çekme, engellerden kaçınma ve gidilecek mükemmel yolu öğrenme gibi şeyler size yıldız verecektir. Ayrıca kazandığını coinler ile daha fazla kano alabilirsiniz. Bu paralar sadece bu işe yaramaktadır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol