Root Ve Vlad BBL Esports’a Katıldı

Big Boss Life adıyla bilinen BBL, kadrosuna yeni isimleri dahil etmeye devam ediyor. Root ve Vlad BBL Esports’a katıldı.

BBL Esports, yeni isimleri bünyesine dahil etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Metmellow, Adal ve Videoyun’u organizasyona dahil eden BBL, yeni transferlere devam ediyor.

Son yıllarda ülkemizde yükselişe geçen espor sektörünün önemli organizasyonlarından birisi olan, BBL Esports bu bağlamda daha iyi yerlere gelebilmek için kadrosunu güçlendiriyor. Yeni oyuncular ile anlaşan BBL ayrıca takımların teknik kadrosuna da tecrübeli isimleri getiriyor.

Root ve Vlad BBL VALORANT Kadrosuna Dahil Oldu

Espor dünyasının yakından tanıdığı Root ve Vlad BBL’in VALORANT kadrosunda görev alacak. BBL’in bu duyurusuyla birlikte Özgür “Root” Alagül’ün General Manager ve Berke “Vlad” Kantürk VALORANT Head Coach olarak görev yapacak.

Root Ve Vlad BBL

Geçtiğimiz günlerde Eray “Gais” Sarıkaya’nın takımdan ayrılmasıyla birlikte Yeni VALORANT koçu olarak, Sezgin “Fabre” Kalaycı ile anlaşan BBL, Root ve Vlad transferleri ile de organizasyonun VALORANT kadrosu da tamamlandı. Counter Strike ve VALORANT takipçilerinin yakından tanıdığı Root ve Vlad’ın BBL Esports çatısında başarılı olmasını diliyoruz.

Bu transfer pek çok kişi tarafından olumlu olarak karşılansa da konu maç anlatımlarına da geldi. Pek çok Espor takipçisi maçları kimin sunacağını da merak etmeye başladı. Konu hakkında espirili bir açıklama yapan Özgür “Root” Alagül, “Daha dün konuşmadık mı Feri… abi şaka tamam 🙂 çok sağol, halledilir o ya” yanıtını verdi.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol