RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition, Epic Games Store'da ücretsiz oldu.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition‘ın PC için Epic Games Store’da yayınlanacağından bahsetmiştik. Bugün ise oyun Epic Games Store kullanıcılarına özel 24 Eylül – 1 Ekim 2020 tarihleri arasında ücretsiz oldu. Oyun şimdi Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabilir.

Epic Games Store‘a özel olarak yayınlanan RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition şimdi 24 Eylül – 1 Ekim 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak alınabilir oldu. Frontier Developments tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından yayınlanan RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition’da oyuncular, bir oyun parkını yönetecekler.

Oyuncular parkın mali durumunu, dükkanları, hizmetleri ve personeli kontrol ederek düzinelerce senaryoda başarıya ulaşmaya çalışacaklar. Oyuncular ister oyunun kariyer modunda ister Sandbox modunda oynayarak büyük bir işletmeci haline gelebilirler. Başarıya ulaşmak için tek yapmanız gereken müşterilerin ihtiyaçlarını doğru oranda karşılamak ve elinizde bulunan kaynakları doğru oranda harcamaktır.

Roller Coaster Tycoon 3 Complete Edition’ın bu eksiksiz sürümünde oyuncular, Soaked! ve Wild! genişletme paketleri de dahil olmak üzere oyun için çıkmış olan tüm yeni içeriklere sahip olacaklar. Son olarak oyun ilk kez 1080p çözünürlüklü geniş ekranları ve yeni PC donanımları için arttırılmış uyumluluğu destekleyecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol