Rogue Company’nin Alpha Kayıtları Başladı!

Rogue Company yakında alpha olarak teste çıkacak.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için 2020 yılında çıkış yapacak olan Rogue Company çok oyunculu bir nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. Çapraz platformu da destekleyecek olan yapım alpha kayıtlarını almaya başladı.

Rogue Company’nin Alpha Kayıtları Başladı 2

First Watch Games imzası ile geliştirilen ve hem konsol hem de bilgisayar platformunda Hi-Rez Studios tarafından oyuncularına beğenisine sunulacak. Önümüzdeki yıla damga vurması beklenen oyunlar arasında gösterilen yapım gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncuları karşı karşıya getirecek. Aksiyon, taktik ve sert tavırlarla dolu bir yapı da mücadele edeceğimiz oyun da oynanabilir paralı askerler, silahlar, yetenekler ve oyun modları yer alacak.

Dünyadaki en büyük yanlışlarla mücadele etmek için elit bir paralı asker grubunu konu alan Rogue Company bozuk bir sisteme yasa dışı bir çözüm olarak ifade ediliyor. Bulunması zor olan bu örgüt gerçek zamanlı olarak taktiksel savaşlara ev sahipliği yapacak. Benzersiz silah modelleri eşliğinde oyuncular sayısız techizatlar arasından seçim yapabilecek, takım arkadaşları ile birbirinden farklı başarımlar elde edebilecekler.

Yakında Aplha olarak testlere açılacak olan yapım resmi web sitesi üzerinden kayıtlar da almaya başladı. Dileyen oyuncular buradan oyunun alphasına kayıt olabilir ve test aşamasında oyunu ilk oynayanlardan biri olabilirler.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol