Rockstar Games Launcher Duyuruldu!

Rockstar Games Launcher indiren oyuncular ücretsiz San Andreas'a sahip olacaklar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

GTA V ve Red Dead Online ile yakından tanıdığımız Rockstar Games dün gece kendi istemcisi olan Rockstar Games Launcher’ı duyurdu. Artık oyuncular Launcher üzerinden Rockstar imzalı oyunları satın alabilecek ve oynayabilecekler.

blank

Hatırlayacağınız üzere Steam’e rakip olarak Epic Games kendi mağazası olan Epic Store’u Aralık 2018’de oyunculara sunmuştu. Razer, Ubisoft ve Discord gibi platformlarında kendilerine ait oyun mağazaları yer alırken popüler oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Rockstar Games’de bu kervana katıldı. Steam gibi platformlara kâr payı vermek istemeyen Rockstar sessiz sedasız geliştirdiği kendi indirme yöneticisini oyuncuların beğenisine sunuldu.

PC Games N’in haberine göre Rockstar Games Launcher dün gece yayınlanmış ve yayınlanması şerefine oyunculara Grand Theft Auto: San Andreas’ı ücretsiz olarak sunuyormuş. Buna ek olarak oyuncular Rockstar’ın kendi oyunlarını bu Launcher üzerinden satın alabilecek ve oynamaya başlayabileceklermiş. Ayrıca oyuncular satın aldıkları oyunları kütüphanelerinde görebilecek ve daha hızlı erişim sağlayabileceklermiş.

49.4 MB dosya boyutuna sahip olan Rockstar Games Launcher bilgisayar platformunda kullanılabiliyor.

Dileyen oyuncular Launcher’ı buradan indirebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol