Rocket League

MMOSPORTS
Takip Et
8.7

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

Rocket League 4 Gün Boyunca Bedava!

Rocket League kısa süreliğine bedava olarak oynanıyor.

Sevilen arena klasiği olarak ifade edilen ve yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Rocket League kısa süreliğine Steam’de oynaması ücretsiz oldu. Sık sık oynaması ücretsiz olarak oynanarak oyuncuların yüzünü güldüren yapım, Pazartesi gününe kadar ücretsiz oldu.

2015 yılından bu yana milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanan ve oynanmaya devam eden Rocket League oynaması ücretsiz oldu. Sık sık Steam üzerinde bilgisayar platformu için oynaması ücretsiz olan yapım, dün akşamdan bu yana ücretsiz olarak oynanıyor. Pazartesi gününe kadar oynaması ücretsiz olacak olan yapım aynı zamanda yüzde 50 indirimli olarak satışlarına devam ediyor.

Normalde 31.00 TL olarak satılan bvaşarılı oyun, 15 Temmuz’a kadar yüzde 50 indirimle 15.50 TL olarak satışlarına devam ediyor. Dileyen oyuncular önce oyunu ücretsiz olarak oynayabilir ve ardından da oyunu satın alabilirler. Oldukça zengin bir içerik ile oyunculara arabalar ile futbol oynama imkanı veren Rocket League, Psyonix imzası ile geliştirilip yayınlanmıştı.

Bunlara ek olarak dileyen oyuncular oyunun genişleme paketlerini de indirimli fiyatlar ile satın alabilirler. Şuan genişleme paketlerinin büyük bir bölümü indirimli olarak satılmaya devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol