RIDE 3 Resmen Duyuruldu

RIDE 3 önümüzdeki aylarda sevenleriyle buluşacak.

Milestone bugün yaptığı duyuruyla RIDE 3’ün geliştirme sürecinde olduğunu ve önümüzdeki Kasım ayında çıkış yapacağını açıkladı. Serinin üçüncü oyunu olan RIDE 3, Kasım ayının 8’inde çıkacak. Duyuruyu kutlamak amacıyla Milestone tarafından oyuna ait ekran görüntüleri ve yeni bir fragman da yayınlandı.

Açıklamaya göre RIDE 3’de oyuncular şimdiye kadar yapılmış en güzel ve en güçlü motosikletleri sürebilecekler. Oyunda dünyanın çeşitli bölgelerinden nefes kesici manzaralar yer alacak ve iki tekerli dostunuzla adrenalini, gerçek mücadeleyi sonuna kadar hissedeceksiniz.

‘İyi sür ya da evinde kal’ sloganıyla ortaya çıkan RIDE’ın ikinci oyunu 2016 yılının sonbahar aylarında satışa çıkmıştı. RIDE 2 PC platformunun yanı sıra PlayStation 4 ile Xbox One’a da gelirken, çıktığı dönem oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Moto GP serisine de alternatif olarak gösterilen RIDE serisi özellikle motosiklet tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

RIDE 3’de de yine multiplayer modları yer alacak ve oyunda neredeyse 200 tane motosiklet bulunacak. Aynı zamanda onlarca motosiklet pisti ve bunların alternatif versiyonları da karşımıza çıkacak.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>