Revolve8 Başlangıç Rehberi

Revolve8 isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Revolve8, Sega’dan gelen yepyeni bir stratejik PVP oyunudur ve animeden ilham almıştır. Daha karmaşık destelere ve taktiklere geçmeden önce sizi erken liglere taşıyacak önemli stratejiler vereceğiz. Revolve8’de öğrenilecek çok şey var, ancak bu kılavuz, erken rakiplerinizi bunaltmak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri özetlemektedir. Kazanmak için tankları, saldırganları, menzilli savaşçıları, minyonları ve daha fazlasını kullanmanız gerekecek, ancak bilmeniz gereken temel şeyler vereceğiz. Bunun da ötesinde, yeni liglere çıkmak size daha fazla kart ve kahraman sağlar.

Revolve8 Başlangıç Rehberi isimli konumuzda bütün temel bilgiler öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda rahat bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Revolve8 baslangic rehberi 2

Revolve8 Başlangıç Rehberi

İlk hamleniz, savaşın nasıl oynanacağına yön verebilir ve bu nedenle, bundan önce inanılmaz derecede dikkatli olmalısınız. Bu şekilde, birkaç kahramanı mutlu bir şekilde alabilir ve dilerseniz onları minyonlarla hızla takip edebilirsiniz. Eski işe yarar bir strateji, tankı öne atın ve arkalarına menzilli bir savaşçı alın. Revolve8’de dikkat edilmesi gereken önemli nokta, tankların oldukça yavaş yürüme eğiliminde olmalarıdır ve bu nedenle, daha hızlı menzilli avcılarınızı arkalarında hızlı DPS ile yakın bir yere yerleştirmek iyi bir fikir olabilir.

Daha küçük birimleri yani minyonları oldukça hızlı bir şekilde toplayabilirsiniz ve hızlı bir şekilde hasar verebilirler. Sadece bu değil, belirli bir örnek için de faydalıdırlar. Minyonlar, çok sayıda olduklarında tankları alt etmek için harikadır. Yüksek savunma harikadır, ancak her saniye birden fazla saldırı aldığınızda, sağlık yine de çok hızlı bir şekilde düşer. Bu yüzden minyonlar harikadır. Minyonların yumurtlama kulübeleri, kahramanlarınızı yedeklemek için faydalı olabilir, ancak minyonlar da AOE saldırılarıyla hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

Minyonların tankları alt ettiğinden bahsetmiştik, hangi birimlerin hangi birimlere karşı koyabileceğini hatırlamak ve bu avantajları rakibe karşı kullanmak da önemli. Örneğin, menzilli dövüşçüler, hava savaşçılarını vurabilir. Yere düşen savaşçılar onlara karşı çaresiz kalacak. Hal böyle olunca da sadece topraklanmış kahramanlara sahip olmanın sonu çok kötü olacak. Hedefiniz, her tür birime ve oyuna karşı koyabilmenizdir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol