Revelation Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.3

Kullanıcı


Revelation Online Steam’e Geliyor

Sevilen MMORPG şimdi de Valve'in platformuna geliyor.

My.com bugün yaptığı duyuruyla birlikte başarılı MMORPG oyunları Revelation Online’ın Steam’e geleceğini açıkladı. Revelation Online, Skyforge ve Armored Warfare’in yanı sıra firmanın Steam’e katılan bir diğer oyunu olacak.

Revelation Online’ın Steam çıkışı hakkında şu anda net bir tarih paylaşılmadı fakat çok da uzun sürmeyeceğini tahmin ediyoruz. Bilindiği gibi Steam üzerinde devasa bir topluluk ve aynı zamanda uygulamanın sunduğu önemli özellikler var. Dolayısıyla MMORPG yapımcıları da artık oyunlarını Steam üzerinde yayınlamak istiyor. Böylece bir anda oyuncu sayılarına binlerce yeni kişi daha katılıyor.

Revelation Online’a Steam’de başlayacak olan oyuncular mevcut hesaplarını buraya transfer edemeyecek ya da önceden yarattığı karakterlerle oynayamayacaklar. Buna rağmen diğer bütün Revelation Online oyuncularıyla birlikte Avrupa Moonsea ya da Tidewater sunucularında oynayabilecekler. Yani Steam için ayrı sunucular olmayacak ve bütün oyuncular aynı alanlarda bir araya gelecekler.

My.com ve NetEase Games ortaklığında hazırlanan devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Revelation Online 2015 yılında önce Çin’de çıkış yapmış, ardından geçen yıl da dünya çapındaki çıkışını gerçekleştirmişti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol