Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Return To Monkey Island Duyuruldu!

Return To Monkey Island'ın iki yıldır geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Devolver Digital, The Secret of Monkey Island ve Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge’in devamı olan Return To Monkey Island‘ın 2022’de çıkış yapacağını duyurdu. Geliştirici Ron Gilbert ve Terrible Toybox’tan, Devolver ve Lucasfilm Games ile işbirliği içinde, Return To Monkey Island, uzun zamandır beklenen klasik oyun serisi geri dönecek.

Duyuruya eşlik eden fragman, bir geminin yanındaki tahta kaldırımda oturan bir kemanda melodi çalan bir korsan iskeleti ile açılırken, başka bir iskelet karakter taşıma kutularına girip çıkıyor. Daha sonra konuşan bir kafatası beliriyor ve “Ron Gilbert bana başka bir Monkey Island yapamayacağını söyledi” diyor ve cümlesi yarıda kesilirken fragman bitiyor.

Return To Monkey Island ile Efsane Geri Dönüyor

Return To Monkey Island

Return To Monkey Island‘ın büyüleyici animasyonundan, Monkey Island serisine yeni, güncellenmiş bir görünüm geleceğini anlıyoruz ancak hiçbir oynanış görüntüsü paylaşılmadı. Ayrıca oyunun şu anda hangi platformlarda mevcut olacağı da belli değil ancak oyunun PC’de çıkması muhtemel.

Şu anda bildiğimiz tek çıkış tarihi 2022, yani oyunun yaz aylarında mı yoksa kış aylarında mı çıkış yapacağını bilmiyoruz. Resmi bir web sitesi şu anda oyunun yeni çizimlerini ve fragmanları ile birlikte yayına girdi. The Secret Of Monkey Island 1990 yılında piyasaya sürüldü ve korsanlık çağında Karayipler’in kurgusal bir versiyonunda geçen bir Point & Click macera oyunu olarak piyasaya sürüldü. Daha sonra Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge, 1991’de ilk oyun gibi PC’de piyasaya sürüldü ve yine Point & Click oynanışı içeriyordu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.