Respawn Titanfall 3 Üstünde Çalışmıyor

Titanfall 3 ufukta gözükmüyor.

Respawn’ın yapımcısı Drew McCoy bugün bir doğrulama yaptı ve stüdyo olarak Titanfall 3 üstünde çalışmadıklarını açıkladı. Bir süredir ortalıkta söylentiler dolaşıyordu ve Respawn’ın yeni Titanfall oyunu yapacağı konuşuluyordu. McCoy bu iddiaları reddederken, son birkaç ayda sadece Apex Legends üzerine odaklandıklarını dile getirdi. Diğer yandan açıklamasa da muhtemelen yeni Star Wars oyunu üstünde de çalışıyorlar.

McCoy açıklamalarını oyun sitesi Eurogamer üzerinden yaparken, ‘İnsanlar Titanfall 3’ü yaptığımızı düşünüyorlar fakat yanılıyorlar. Gerekli loot boxlar içeren free to play bir oyun yapıyoruz ve bu Titanfall 3 değil.’ sözlerini kullandı.

Bilindiği gibi Respawn Entertainment yeni oyunu olan Apex Legends’ı Origin üzerinden ücretsiz bir şekilde yayınladı. Şimdilik oyunun nasıl tepkiler alacağı, ne kadar başarılı olacağı muamma fakat en azından Titanfall 3 ile ilgili bir plan bulunmuyor. Aynı zamanda Titanfall serisine yeni bir üye daha katılması da planlanmıyor.

Açıkçası pek çok oyuncu Titanfall 3’ü görmek istiyor. Respawn bu şekilde konuşsa da, ilerleyen yıllarda mutlaka seriye yeni bir oyun daha katılacağını söyleyebiliriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol