Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Oyunlarının Yeni Nesil Sürümleri Duyuruldu

Capcom, Resident Evil 2, 3 ve 7'nin PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerini aldığını ve oyunların sahipleri için ücretsiz olacağını duyurdu.

Capcom, Resident Evil 2, 3 ve 7‘nin gelecekte PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümlerini alacağını ve halihazırda oyunlara sahip olan kişilerin ücretsiz olarak yükseltme yapabileceklerini duyurdu. Resident Evil serisi, önceki konsol neslinde görsel olarak çarpıcı bazı oyunlar üretti ve hayranlar, bir noktada mevcut nesil bir sürüm alacaklarını umuyordu.

Resident Evil Village, oyundaki çarpıcı yerleri daha ayrıntılı olarak gösteren özel PS5 ve Xbox Series X/S versiyonlarını aldı. PS5 ve Xbox Series X/S’de oynanabilen serinin diğer oyunlarının sürümleri, hala oyunun geriye dönük uyumlulukla çalışan eski sürümleri ve bu sürümlerde yalnızca dahili SSD’lerin daha hızlı yüklenmesi gibi özellikler mevcut.

Resident Evil Oyunlarına Işın İzleme Desteği Gelecek

Resident Evil

Resmi RE_Games Twitter hesabı, Resident Evil 2, 3 ve 7’nin 2022’de piyasaya sürülecek olan PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerini aldığını duyurdu. Oyunların bu yeni sürümleri ışın izleme, daha yüksek kare hızları ve daha iyi grafiklere sahip olacak. PS5 sahipleri, DualSense denetleyicisinin Dokunsal Geri Bildirim ve Uyarlanabilir Tetikleyicilerini de deneyimleyebilecek. Halihazırda PS4 ve Xbox One’da oyuna sahip olan kişiler, herhangi bir ek ücret ödemeden PS5 veya Xbox Series X/S sürümünün dijital versiyonuna yükseltebilecek. PC versiyonu da benzer bir yükseltmeyi ücretsiz olarak alacak.

Bu yeni nesil sürüm güncellemelerinin tamamen ücretsiz olması birçok oyuncuyu mutlu etti. Günümüzde neredeyse tüm oyunların yeni nesil sürümleri için ek ücret talep edilen bu dönemde, bu duyuru oyunculara ilaç gibi geldi. Bakalım bu yeni güncellemeler, oyunları baştan deneyimlemek için geçerli bir sebep verecek kadar güzel olacak mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.