Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Village 28 Ekim’de Nintendo Switch’te!

Nintendo, Capcom’un Resident Evil Village‘in bulut oyun seçeneği ile 28 Ekim’de Switch’e geleceğini duyurdu. Ethan Winters, kaçırılan kızını kurtarmak için köyün ve dört korkunç lordunun kötülükleriyle yüzleşmek zorunda. Bugün Nintendo eShop’ta bir demoyu ücretsiz deneyebilirsiniz.

Üçüncü şahıs modu ve yeni içerikle birlikte kış genişletmesi 2 Aralık’ta yayınlanacak. Resident Evil 3, Resident Evil 2 ve Resident Evil 7: Biohazard, bu yıl Switch’te bulut sürümleri olarak çıkış yapacak. Dört oyunun tümü “bulut sürümleri” olacak. Yani oyunlar Switch’e yayın yolu ile aktarılacak ve oynamak için çevrimiçi bir bağlantı gerektirecek.

Resident Evil Village Switch’e Geliyor

Resident Evil Village

Resident Evil Village’ın bulut versiyonu 28 Ekim’de çıkacak ve beraberindeki “Winters’ Expansion” DLC’si 2 Aralık’ta çıkış yapacak. Resident Evil 7, Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 için bulut versiyonları ile ‘bu yıl içerisinde henüz belirlenmeyen bir tarihte‘ yayınlanacak.

Bulut sürümleri olduklarından, bunları oynamak için Switch’inizle internete bağlı olmanız gerekecek. Buna benzer şekilde, sevilen Kingdom Hearts serisi Switch’e bir bulut versiyonları aracılığıyla geldi ancak pek iyi çalışmadı ve bolca eleştirildi.

Bir bulut sürümünden o kadar emin değilseniz, Salı günü Nintendo Direct’ten sonra yayınlanan oyunun ücretsiz demosunu deneyebilirsiniz. Oyunlar, Nintendo Switch konsoluna gelen ilk Resident Evil oyunları değil.

Capcom, Resident Evil 4, Resident Evil 5 ve Resident Evil 6’yı içeren Resident Evil Triple paketinin bir parçası olarak Nintendo Switch’te seriden üç eski oyun yayınladı. Bu içerikler bulut sürüm olarak değil, tamamen indirilebilir olarak sunuldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.