Resident Evil 7, 4 Milyon Satışa Ulaştı!

Resident Evil 7, 4 milyon satış rakamlarının üzerine çıkarak Capcom'un yüzünü güldürmeye devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bu yıl oyun dünyasına merhaba diyen Resident Evil 7, oyun severler’i korku ve gerilimin olduğu geniş bir dünyaya götürüyor. Yayıncılığı ve geliştiriciliği Capcom tarafından yapılan oyun şu sıralar 4 milyon satış rakamlarına ulaştı.

blank

Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan Resident Evil 7 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yüksek satış rakamlarına ulaştı. Satış rakamları konusunda Capcom’un yüzünü güldüren Resident Evil 7, günümüzde en çok oynanan oyunlardan birisi haline geldi. Gerilimin yüksek dozda bulunduğu oyunda aksiyon sahneleri büyük bir titizlikle hazırlanmış. Ocak ayında dünya çapında çıkış yapan oyun hayatta kalma ve korku türleri arasında gösteriliyor.

Web siteleri tarafından çeşitli incelemelere tabi tutulan oyun aldığı yüksek puanlar ile oyun severlere de beklenenden fazlasını verdiğini göstermiş oldu. Oyunun satışları ile ilgili bir açıklama yapan Capcom, “Oyunun yüksek bir satış rakamına ulaşacağını biliyorduk. Bu bizim için sürpriz olmadı. Resident Evil 7 adlı oyunumuz 4 milyon satış rakamlarını aşarak, 4.1 seviyesine geldi” dedi.

blank

En çok satan oyunların Top 10’una giremeyen Resident Evil 7, eğer satış rakamlarını böyle devam ettirirse listeye girebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol