Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil 4 Animesi Geliyor!

Capcom, Resident Evil 4'ün kahramanlarını Studio Ghibli filmlerine benzeyen sevimli grafiklerle tasvir eden bir anime duyurdu.

Capcom, Resident Evil 4‘ün yeniden yapımının yakında piyasaya sürülmesini kutlamak için Leon S. Kennedy ve Ashley Graham’ın maceralarını konu alan sevimli bir anime serisi duyurdu. Anime, oyun serisinin hayranlarının video oyununun karanlık estetiğinden uzak, bu iki karakterin yeni bir versiyonunu keşfetmelerini sağlayacak ilginç bir bakış açısı sunacak.

Resident Evil 4, 2023’te çıkacak en çok beklenen hayatta kalma korku oyunlarından biri ve İspanya’nın kırsal bir köyünde bulunan gizemli bir tarikat tarafından yakalanan ABD Başkanı’nın kızı Ashley’i kurtarmaya çalışan Leon’un hikayesini yeniden ele alıyor. Oyunun orijinal versiyonu 2005 yılında çıktı ve birçok kişi tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edildi ve birçok Yılın Oyunu ödülü kazandı.

Resident Evil 4 Animesinin İlk Bölümü Yayınlandı

Resident Evil 4 Animesi Geliyor!

Capcom, Resident Evil 4’ün yeniden yapımının resmi olarak yayınlanması beklentisiyle, şirketin resmi YouTube kanalında Resident Evil Masterpiece Theatre isimli animenin ilk bölümü yayınlandı. Bu dizinin ilk bölümü olan “Leon ve Gizemli Köy“, ABD Başkanı’nın kızını arayan özel ajanın sevimli bir versiyonunu sergiliyor. Leon, çeşitli köylülere Ashley’nin nerede olduğunu soruyor, ancak hepsinin kırmızı gözleri olduğunu ve anlamadığı bir dil konuştuğunu fark ediyor.

Sonunda köylülerden biri kafasına balta saplayarak gökkuşaklarının çıkmasına neden oluyor ve ardından öldüğünü belirten bir mesaj geliyor. Yeniden yapılan oyunun ana karakteri daha sonra yanında gökkuşakları ve enfekte köpekler koşarak yıldızlarda uçarken, ölmenin hayatının hikayesi olduğundan bahsediyor. Bu ilk bölüm sadece bir dakikadan az sürüyor.

Resident Evil 4 hayranları en sevdikleri hayatta kalma korku oyununun sevimli bir anime versiyonunu keşfetmekten fazlasıyla mutlu görünüyor. Videonun yorumlarında oyuncular, Capcom’u bir korku video oyunu için böylesine orijinal ve sevimli bir hikaye yayınladığı için övüyor ve Leon ve Ashley’nin maceralarının tam bir serisini seve seve izleyeceklerini belirtiyor.

Resident Evil 4 Anime PV Resident Evil Masterpiece Theater - “Leon and the Mysterious Village” EP 1

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.