Resident Evil 3

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Resident Evil 3’ten Yeni Görüntüler Geldi!

Resident Evil 3'den yeni bir fragman geldi. Oyun içerisindeki aksiyon sahneleri gösterildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

3 Nisan 2020’de dünya çapında lansmana çıkacak olan Resident Evil 3 merakla beklenmeye devam ederken geliştirici ekip oyuna dair yeni görüntüler paylaşarak oyuncuların iştahını kabartmaya devam ediyor.

Aksiyon ve korku oyunu olarak ifade edilen Resident Evil 3 haftalardır Steam üzerinde sergilenmeye devam edilirken aynı zaman da 259.00 TL eşliğinde de ön siparişlerde yer alıyor. Konsol ve bilgisayar platformunda ne kadar dosya boyutuna sahip olacağı henüz bilinmeyen yapım dün gece yeni görüntüler ile serinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun yayınlanan en yeni fragmanında oyun içerisindeki karakterler ve yaratıklar gösteriliyormuş. Bu karakter ve yaratıkların bazıları tanıdık yüzlerden oluşuyormuş. Orjinal oyunda yer alan Brad Vickers, Resident Evil 3 Remake’de de yer alacakmış.

Yayınlanan 2 dakikalık yeni fragmanda oyun içerisine dair çeşitli aksiyon sahneleri de kameralara yansıyor. Erkek ve dişi olmak üzere çeşitli karakterlerin yer aldığı fragman da oyuncuların karşısına çıkacak olan bazı düşman modelleri de görülüyor. Hayatta kalma teması ile oynanacak olan yapım 3 Nisan’da lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol