Resident Evil 3

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Resident Evil 3 Remake Hakkında Yeni Bilgiler

Resident Evil 3 Remake hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Resident Evil 2 oyununun Remake sürümünün başarılı satış rakamlarına ulaşmasının ardından oyunun geliştiricisi Capcom Resident Evil 3 için çalışmalara başladı. 

Resident Evil 3 oyununun yeniden geliştirilmeye başlanması oyunun duyurusundan önce yapılmaya başlanmıştı. Nisan ayında oyun severlerle buluşacak olan oyunun çıkış tarihinin yaklaşmaya başlamasıyla birlikte oyun ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye başladı. Resident Evil 3 Remake oyunu ile ilgili yeni bilgiler PlayStation Magazine dergisinde yer alan röportajda yer aldı. 

Oyun ile ilgili ilk bilinmesi gereken orijinal Resident Evil 3 oyununda olduğu gibi açık dünya Racoon şehri yeni oyunda da yer alacak. Orijinal oyun, Racoom şehri ile keşfedilecek pek çok alan bulunuyordu. Oyunda gezilebilecek yerler arasında ise Racoon Polis Departmanı, Stagala Petrol İstasyonu, sokaklar, mağazalar ve hastaneler bulunuyor. 

Resident Evil 3 Remake oyununda yer alacak olan canavarlar arasında mutant solucanlar yer alacak. Oyunda ayrıca Nemesis oldukça detaylı şekilde yer alacak. Resident Evil 2 oyununun yeniden yapılındaki Mr. X üzerine geliştirilen Nemesis yapay zekası Resident Evil 3 oyununun Remake sürümü için  yeniden geliştirilecek. Resident Evil 3 Remake oyununda oyunculara sunulmayacak olan özellikler ise Mercenaires modu olacak bu mod Resident Evil hayranları için farklı bir öneme sahip. 

Resident Evil 3 Fiyatı

3 Nisan tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak olan oyunun Steam ön sipariş tutarı 259 TL olarak belirlendi. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol