Resident Evil 3

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Resident Evil 3 Remake 2020’de Piyasaya Sürülebilir!

İddiaya göre Resident Evil 3 Remake 2020 yılında piyasaya sürülecekmiş.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Capcum’un 100 milyondan fazla kopya sattığı başarılı korku oyun serisi Resident Evil hakkında yeni gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Söylentiye göre Resident Evil 3 Remake önümüzdeki yıl lansmana çıkacakmış.

blank

Şinji Mikami ve Tokuro Fujivara tarafından yaratılan Resident Evil serisi Japonya’da Biohazard olarak adlandırılırken seri günümüze kadar 100 milyondan fazla adet kopya satışı gerçekleştirdi. Birbirinden farklı sürümler ile dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuları korku ve gerilime doyuran seri yeni gelişmeler ile gündemde kendine yer bulmaya başladı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Resident Evil 3 Remake geliştirilmeye başlanmış ve 2020 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanıyormuş. Resident Evil 3’ün devamı niteliğinde bir Remake sürümün geliştirildiğini iddia eden YouTuber Spawn Wave oyunun 2020’de aktif bir lansmana sahip olacağını belirtmiş.

YouTuber yayınladığı videoda Resident Evil 3 Remake’in önümüzdeki yıl lansmana çıkacağın belirtmiş ve bu iddiayı da VGC kaynakları doğrulamış. Capcom’dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken serinin hayranları da gelişmeleri merakla takip etmeye başladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol