Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arkane’in Gizemli Oyunu Redfall’dan Görüntüler Sızdırıldı

Arkane Austin'in geliştirdiği Redfall'un erken geliştirme aşamasının görüntüleri internete sızdırıldı.

Redfall oyun içi görüntüleri isimsiz bir Imgur gönderisiyle ortaya çıktı ve silindi. Edindiğimiz bilgilere göre, görüntüler oyunun test aşamasından alınmış.

Imgur’dan silinmesine rağmen beklediğimiz gibi birçok insan görüntüleri indirip yedekledi ve sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladı.

Redfall

Redfall, haziran ayında Xbox One’dan bahsetmeden Xbox Series X/S ve PC oyunu olarak duyuruldu. Bethesda’ya ait bir oyun olarak, 2022 yazında Xbox Game Pass’te piyasaya sürülecek.

Ekran görüntüleri bize Redfall’ın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla fikir verdi. Ekran görüntüleri, oynanan oyunu hem birinci hem de üçüncü şahıs bakış açısıyla gösterdi. Nispeten standart bir yağmacı FPS türünü bizlere anımsattı. Görüntülerin, oyunun tamamlanmamış bir devam eden çalışma sürümünü gösterdiğini de belirtelim. Görüntülerin oyunun nihai kalitesini yansıttığına dair hiçbir belirti yok.

Yine de, Bethesda sızıntıdan ve insanların oyunu bu görüntülere dayanarak zaten değerlendirdiği gerçeğinden etkilenmeyecek.

Redfall Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Redfall
Redfall
Redfall
Redfall

Redfall Hakkında Ne Biliyoruz?

Redfall, açık bir dünyaya sahip birinci şahıs nişancı oyunu olacak. Proje, Prey, Deathloop veya Dishonored serisi gibi oyunlardan bilinen Arkane stüdyosu tarafından geliştirilecek.

Oyunun aksiyonu, vampir istilasının hedefi haline gelen Massachusetts’teki kurgusal adada geçecek. Canavarlar güneş tutulmasına neden oldu ve burayı dış dünyadan kopardı. Vampirler artık geceleri hüküm sürmeye başladı ve insan takipçileri gündüzleri bölgede devriye gezmeye başladı.

Oyuncu, adada mahsur kalan insanlardan birinin rolünü üstlenecek. Oyun sırasında vampirlerin amacının ne olduğunu keşfetmeye ve planlarını engellemeye çalışacağız.

Redfall, adayı açık bir yapı ile keşfettiğimiz, eşyaları topladığımız, görevleri tamamladığımız ve en önemlisi dövüştüğümüz bir FPS oyunu olacak.

Oyuncu, benzersiz yeteneklere sahip dört karakter arasından seçim yapabilecek. Devinder Crousley, savaşlarda kendi icat ettiği bir dizi aygıtı kullanan bir paranormal fenomen araştırmacısı olacak. Remi de la Rosa, savaşlarda kendisine yardım etmek için yaptığı Bribón robotunu kullanacak. Jacob Boyer, gizemli bir vampir gözü kullanarak vampirlerle savaşan bir keskin nişancı olacak. Grubun son ve en genç üyesi, güçlü telekinetik güçlere sahip olan Layla Ellishn olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.