Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Redfall Sürekli İnternet Bağlantısı İsteyecek

Redfall, stüdyonun diğer oyunlarına nazaran zorunlu bir internet bağlantısı isteyecek.

Redfall, artık tek başınıza oynadığınız sürede bile sizden çevrimiçi bağlantı isteyecek. Geçen haftaki Xbox ve Bethesda Developer Direct, Arkane’nin yaklaşmakta olan açık dünya oyununu tanıttı. İzleyicilere daha önce hiç görülmemiş vampir tasarımları gösterildi ve Redfall’ın genel oyun döngüsü hakkında daha fazla bilgi verildi.

Ancak Bethesda, Redfall için SSS sayfasını birkaç bilgi içerecek şekilde yeniden güncelledi. Sızıntılar oyunun çıkışında gecikme olabileceğini öne sürse de SSS sayfası, Redfall’ın yakın zamanda duyurulan çıkış tarihini içeriyor. Oyunun üç sürümünün nasıl farklılaştığını anlatan yazının devamında, hem tek oyunculu hem de ortak oyun için kalıcı bir çevrimiçi bağlantının gerekli olduğu yazıyor.

Redfall Bazı Hayranları Hayal Kırıklığına Uğrattı

Redfall

Oyuna erişmek için yalnızca Bethesda.net hesabı değil, aynı zamanda bir Steam/Xbox kimliğine de bağlı olmanız gerekecek. Bu gelişmelerin hiçbiri için herhangi bir gerekçe sunulmadı. Fortnite ve Valorant gibi oynaması ücretsiz çok oyunculu oyunların popülaritesi göz önüne alındığında, birçok oyuncu sürekli olarak çevrimiçi olmaya alışkın.

Ayrıca çeşitli hizmetler, başarıların kilidini açmak ve gelişmeleri kaydetmek için çevrimiçi bağlantı gerekir. Bu yüzden bağlantı zorunluluğu pek de can sıkıcı değil. Bununla birlikte özellikle stüdyo, Dishonored ve Prey gibi tek oyunculu deneyimlerle ünlü olduğundan; bağlantı zorunluluğu yine de bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. Bahsedilen her iki oyun da çevrimiçi bağlantı gerektirmiyor hatta Arkane tarafından yayınlanan en son oyun Deathloop bile, diğer oyuncuların dünyanızı işgal etmesine izin veren oldukça önemli bir mekaniğe rağmen çevrimdışı oynanabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.