Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Redfall Ön Siparişe Açıldı

Arkane Studios, yeni oyununu ön siparişe açtı ve ilk günden Game Pass'te yer alacak olan oyunun Türkiye fiyatı da belli oldu.

Redfall ön sipariş süreci başladı ve oyunun fiyatı belli oldu. Dünkü Xbox ve Bethesda Developer_Direct’te Arkane Studios, yakında çıkacak olan açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyununun kapsamlı bir oynanış videosunu yayınladı ve oyunun çıkış tarihini duyurdu. Bugün ise Bethesda, oyunun Bite Back Edition sürümünü ve ön sipariş bonuslarını açıkladı.

Fiyatı 999 TL olan Bite Back Edition, lansmandan sonra oyuna iki oynanabilir kahraman ekleyecek olan Hero Pass ile birlikte gelecek. Ayrıca, Throwback Outfit Pack (dört temel kahramanın her biri için özel bir kıyafet ve sırt çantası), bir adet çoklu silah görünümü ve Tactical Knife Stake silah eklentisi de bu sürüm ile birlikte sizin olacak. Tabii ki standart sürüm için de ön sipariş bonusu olacak.

Redfall’un Fiyatı Ne Kadar?

Redfall Ön Siparişe Açıldı

Oyunun standart sürümü ise 699 TL‘den satışa sunuldu. Dolar kurunu Steam’in belirlediği şekilde 10 TL’den hesaplayarak bizleri sevindiren Bethesda, 15 dil destekleyen oyununa yine Türkçe dil desteği koymadı. Tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da deneyimleyebileceğiniz bu yapımı satın almadan önce Game Pass’ten denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu arada, oyunu ön sipariş verenler veya Game Pass aracılığıyla oynayanlar ayrıca özel Grim Tide Shotgun, Polar Vortex çoklu silah görünümü ve Blood Ravager Stake silah eklentisini içeren Vampire Hunter Pack’e erişebilecek. Oyunun ön sipariş fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Redfall, 2 Mayıs 2023‘te Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.