Red Reign Başlangıç Rehberi

Red Reign isimli oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz.

Red Reign isimli oyunumuz Apple Arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun oldukça güzel ve kaliteli bir yapıysa sahip strateji oyunudur. Oyunda 4 grup bulunuyor ve bu gruplar birbirleri ile savaşıyor. Oldukça bağımlılık yapıcı bir strateji oyunu diyebilirim. Gruplar arasında insanlar orklar ölümsüzler gibi ırklar bulunuyor. Bunlardan birini seçerek oyuna dalıyor ve kıyasıya bir mücadele içine giriyorsunuz. Oyunun anlaşılması oldukça kolay fakat ustalaşmak biraz zamanınızı alacaktır. Her strateji oyununda olduğu gibi kendi üssünüz bulunuyor. Bu üssü bir yandan savunuyor bir yandan da saldırılar yapmak için kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Red Reign Başlangıç Rehberi isimli bu yazımızda ise oyunda işinize yarayacak ve sizi başarıya ulaştıracak bir çok bilgi ve taktik öğreneceksiniz. Bu sayede işin zor kısmını başarmış ve halletmiş olacaksınız. Eğer hazırsanız konumuza geçelim ve ne gibi bilgiler var hep birlikte görelim.

Red Reign baslangic rehberi 2

Red Reign Başlangıç Rehberi

Oyunda ilk bilmeniz gereken şeylerden biri ordu düzenidir. Bu oyunda ilginç olarak karışık bir düzende gitmek işe yaramaktadır. Yani karışık bir düzen yapmalısınız. Sadece bir üniteye değil de birden çok üniteye sahip olmanız gerekiyor. Şövalyeler yanında okçuları da kullanmak gibi. Şövalyeler ve savaşçılar direkt olarak düşmanlara saldıracaktır. Bu askerler bu işi yaparken okçularda arkadan size destek olacak ve sürekli ok fırlatacaklardır. En büyük hasarı savaşçılar alacaktır. Okçular olmadan bu işi başarmanız gerçekten imkansız.

Altın

Oyunda kendiniz geliştirmek için kullanabileceğiniz para birimi altındır. Bol bol altın madenciliği yapmaya çalışın ve altın miktarını artırmaya çalışın. Ne kadar çok altın o kadar çok asker demektir. Sizlere tavsiyem yeteri kadar altın stoklamadan saldırıya filan geçmeyin. Çünkü saldırıda kullandığınız birlikler ölürse karşı taraf üssünüze saldırıya geçebilir. Burada üssünüzü savunmak için tekrar altına ihtiyacınız olacak. Yani birlik çıkarmanız gerekecek. Bu yüzden altına çok ama çok önem verin.

Eğitim Modu

Oyunda ki eğitim modu her düzeyde oyuncuya hitap eden bir yapıya sahip. Bu yüzden oyuna yeni başladığınız zaman bu modu bir kaç kez deneyin. Bu sayede her türlü üniteleri öğrenecek ve bu sayede ordu sistemini kısa sürede çözeceksiniz. Gerçek bir savaşa girmeden önce antrenman yapabilir ve eksikleriniz görebilirsiniz. Savunma ve saldırı sistemi üzerinde testler yapabilirsiniz. İnanın bana çok ama çok yararlı bir mod. Ayrıca yine burada 4 grup arasından seçim yapabiliyor ve hepsini deneyebiliyorsunuz. Diyeceklerim bu kadar.

Red Reign ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol