Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Red Dead Redemption Remastered Geliyor!

Red Dead Redemption Remastered yakında duyurulabilir! Rockstar, web sitesinde oyunun kod adını ve logosunu değiştirdi.

Rockstar Games, web sitesinde Red Dead Redemption için bir logo değişikliği yaptı ve bu da akıllara hemen Remastered sürümünü getirdi. 2010 yılında piyasaya sürülen ilk oyunun ardından 2018 yılında lansman yapan devam oyunu, oldukça büyük bir hayran kitlesi toplamayı başardı. Hatta oyuncular, oyunun hikayesini bitirdikleri halde yalnızca açık dünyada gezmek ve avlanmak için oyunda saatlerini harcıyor.

Gerçekten Red dead Redemption 2’nin yaşayan açık dünyası milyonlarca kişi tarafından seviliyor. Bu yüzden ilk oyunu diğer platformlara da taşımak oldukça mantıklı bir hareket olacak. Oyuna aşina olanlarınız Red Dead Redemption 2’nin ilk oyunda yer alan hikayeden öncesini anlattığını biliyordur ancak yine de bilmeyenler için belirtmiş olalım. Ne yazık ki oyun PS3 ve Xbox 360 konsollarında sıkışıp kaldı ve geliştirici Rockstar, oyunu hiçbir zaman PC’ye getirmeyi düşünmedi.

Red Dead Redemption Remastered Yakında Duyurulabilir

Red Dead Redemption Remastered

Rockstar Games, web sitesinde RDR1RSP kod adıyla “Rockstar Games Red Dead Redemption’ı Sunar” yazan yepyeni bir logo paylaştı. Oyunun logosuna “Rockstar Games Presents” koyma seçimi, hayranlara remaster müjdesini veriyor olabilir. RDR’nin PC’de çıkış yapacağına dair pek çok kanıt var ancak yine de araştırmacılar bu konuda kararsız.

Konuyla ilgili daha önce birçok sızıntı yapılmıştı ve oyun sektörünün bilinen isimleri RDR Remastered’ın geleceğini tahmin ediyordu. Sızdıranlar ve stüdyo içindekiler oyunun çıkış tarihinin yaklaştığını düşünürken bazı hayranlar, Rockstar’ın Grand Theft Auto 6’yı geliştirmeye odaklanacağını düşünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.