Red Dead Redemption 2’yi Cracklemeyi Başardılar

En son çıkan habere göre kırılması imkansız olarak düşünülen Red Dead Redemption 2'nin PC sürümü için crack'i mevcut.

Red Dead Redemption 2‘nin uzun zamandır cracklenmesini bekleyen oyuncuları mutlu edecek haber geldi. Konsolların ardından PC için geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Red Dead Redemption 2, lisans korumasının yanı sıra Rockstar Games tarafından Digital.AI ve Social Club’ı da kullanarak oyunun kırılmasını oldukça zorlaştırmış ve cracklenmesinin neredeyse imkansız olduğunu düşünülürken DSOGaming‘in haberine göre oyunun şu an için crack’li hali mevcut.

Bütün bir makaleyi buna ayırmaya karar vermemizin ana nedeni, Red Dead Redemption 2’nin özel bir durum olmasıdır. Dediğim gibi, oyun DRM’lerin bir kombinasyonunu kullanıyor. Ubisoft’un en son koruma sistemlerine benzer şekilde, bu kombinasyon oyunu neredeyse bir yıl boyunca güvende tutmayı başardı. Sadece bu değil, aynı zamanda oyunun modlama topluluğuna da büyük bir destek sağlayabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi, Red Dead Redemption 2’nin modlama topluluğu, Grand Theft Auto 5’in modlama topluluğuna kıyasla daha geri planda kalıyor.

İşin ilginç tarafı hem Rockstar hem de Ubisoft hemen hemen aynı DRM yöntemlerini kullanıyor, bu nedenle Crack yapan kişilerin Ubisoft’un yaklaşmakta olan iki büyük oyunu Assassin’s Creed: Valhalla ve Watch Dogs: Legion için ne yapacaklarını merakla bekliyorum. Korsan oyuna karşı olduğumuz için ve etik olmayacağı için herhangi bir paylaşılmayacaktır.

2 Yorum

  1. arkadaşlar bu işlerden hiç anlamıyorum, bu cracki nerden indirebilirim söylebilirmisiniz yada bi link varmı?

    Yanıtla
  2. Giriş yapın giriş olmuyor hiç güzel bir şey dedi

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol