Red Dead Redemption 2’ye Performans Arttırıcı Güncelleme

RTX serisi ekran kartına sahip oyuncular %45 daha fazla performans elde edecek.

Red Dead Redemption 2 için uzun zamandır beklenen Nvidia DLSS güncellemesi geldi ve Nvidia’ya göre RTX kartlarıyla dikkate değer performans iyileştirmeleri oyuncuları bekliyor. Nvidia, “tüm GeForce RTX oyuncularının” 1080p’de ultra yüksek ayarlarla 60 fps’den fazla bekleyebileceğini yazıyor.

Nvidia, 30 serisi kartlarıyla neler bekleyebileceğinize dair birkaç örnek sunuyor. Ultra’da RTX 3060 Ti ile 1440p’de 60 fps’nin üzerine çıkarken, 4k’de RTX 3070 ile ultra ayarlarla 60 fps elde ediyorsunuz. Yama yüklendikten sonra, Ayarlar / Grafikler menüsünde DLSS geçişini aktive ederek performansı yükseltmeniz mümkün hale gelecek.

Red Dead Redemption 2, 2019’da PC için piyasaya sürüldü ancak yine de yeni 30 serisi kartları bile, çözünürlük, ayrıntı ve kare hızı arasında oldukça fazla zorlamasıyla biliniyor. DLSS yaması ile, bu tavizlerden bazılarının artık gerekli olmayacağını umuyoruz.

DLSS, Derin Öğrenme Süper Örnekleme anlamına gelir ve hem görüntü kalitesini hem de kare hızlarını dinamik olarak yükseltmek için yapay zeka kullanır. AMD, geçen ay AMD FidelityFX Süper Çözünürlük (veya FSR) biçiminde kendi alternatifini piyasaya sürdü.

Red Dead Onlinein 5 Ocak 2021 Haftasina Ait Indirimler Belli Oldu 1

Bu yeni yama aynı zamanda Red Dead Online için de geçerli olacak ve oyunun yüksek ödüllü banka soygunlarıyla ilgili olan en yeni güncellemesi Blood Money’nin yayınlanmasıyla aynı zamana denk gelecek

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol