Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Redemption 2 PC’ye Mi Geliyor?

Red Dead Redemption 2, 2019'da PC'ye gelebilir.

Konsol oyuncuları tarafından merakla beklenen ve 26 Ekim’de karşımıza çıkacak olan Red Dead Redemption 2’yle ilgili ilginç bir bilgi geldi.

VG247’nin yabancı kaynak haberine bakacak olursak Red Dead Redemption 2’nin Avrupa’da bir parakendeci tarafından PC sürümü listelenmiş. Daha açık anlatacak olursak, Avrupa’nın en büyük parakendecilerinden birisi olan MediaMarkt’ın Red Dead Redemption 2’nin PC sürümüne ait satış gerçekleştirdiği belirtliyor. Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 platformuna geleceğini biliyoruz. Ve henüz Rockstar Games tarafından da PC sürümü duyurulmadı. Yani oyunun konsol platformuna özgü olacağı tahmin ediliyordu.

MediaMarkt’a listelenen yapım bilgisayar oyuncuları tarafından da merak ediliyor. Parakendeci’nin bilerek mi yoksa bir hata sonucu mu Red Dead Redemption 2’nin PC satışlarına başladığı bilinmezken, oyunun 2019’da bilgisayarlarda olacağı belirtilmiş.  Hatta tam tarihi verecek olursak 31 Aralık 2019 olarak duyurulmuş. Buna ek olarak geçtiğimiz Haziran ayında bir Rockstar çalışanı LinkedIn profilinde Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu listelemişti.

Bu paylaşımdan da yola çıkacak olursak oyunun PC versiyonu için de gelebileceği tahmin edilebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol