Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2 Epic Store’da Ne Kadar Sattı?

Red Dead Redemption 2, Epic Store üzerinde ilk ayında 400.000'den fazla kopya sattı.

5 Kasım 2019’da bilgisayar platformu için Rockstar Games Launcher ve Epic Store üzerinde lansmana çıkan Red Dead Redemption 2, 5 Aralık itibari ile de Steam’e gelmişti. Bugün oyunun Epic Store üzerinde ne kadar sattığı ortaya çıktı.

Oyunculara vahşi batı temalı bir oynanış atmosferi sunan Red Dead Redemption 2 şu sıralar para basmaya devam ederken geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni etkinliği ile de oyuncularına yeni yılı coşkulu bir şekilde sunuyor. 2019’un en büyük ikinci oyunu olarak adından söz ettiren yapım bilgisayar platformunda da deli gibi satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Bilgisayar platformu için ilk ayında Epic Store ve Rockstar Games Launcher üzerinden satılan oyun, Epic Store’a yönelik bazı istatistikler ile gündeme geldi.

GamingBolt’un haberlerinde yer alan yeni gelişmeye göre Red Dead Redemption 2’nin PC platformu için Epic Store üzerinde ilk ay ne kadar sattığı ortaya çıkmış. Habere göre RDR 2 5 Aralık – 5 Kasım tarihleri arasında Epic Store üzerinde tam 408.000 adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Oyunun Rockstar Games Launcher üzerinde de satışlara açıldığı düşünülürse Epic’in başarısı oldukça iyi görünüyor.

Haber içerisinde Borderlans 3’ün ilk ay 1.78 milyon adet kopya satışı gerçekleştirdiği ifade ediliyor. Borderlans 3’ün Epic’e özel olduğunu da hatırlatalım.

Yapım şuanda yüzde 20 indirimle 239.20 TL olarak satışlarına devam ettiğini unutmadan belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol