Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2 26.5 Milyon Adet Sattı!

Red Dead Redemption 2'nin güncel satış adedi belli odlu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

3 gün önce yani 5 Kasım itibari ile bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Red Dead Redemption 2 ilk gün bazı çökmeler ile karşılaşsa da satış rakamlarını yükseltmeye devam ediyor. Bugün oyunun güncel konsol satış sayısı belli oldu.

blank

26 Ekim 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında lansmana çıkan Red Dead Redemption 2 günümüze kadar milyonlarca adet kopya satmayı başardı. 9 Ekim’de Rockstar Games Launcher üzerinde bilgisayar platformu için de satışlara açılan yapım 23 Ekim itibri ile de Epic Store’da ön siparişlerde satışlara sunulmuştu. Oyun şuanda dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından oynanırken bugün oyunun konsollarda ne kadar sattığı ortaya çıktı.

GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Red Dead Redemption 2 yayınlandığı günden bu yana dünya çapında toplamda 26.5 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Bilgisayar platformunu kapsamayan bu satış adedi şuana kadar ki konsol satışlarını ifade ediyormuş.

Red Dead Redemption 2’ye ek olarak yapılan haberde GTA V’in de 115 milyon adet satış sayısını geride bıraktığı belirtiliyor. Rockstar Games’in iki başarılı oyunu deli gibi satmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol