Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bekleyiş Sona Eriyor: Red Dead Redemption 1 PC’ye Geliyor!

Red Dead Redemption 1, 14 yıllık bekleyişin ardından PC'ye yelken açmaya hazırlanıyor.

Uzun zamandır beklenen Red Dead Redemption PC sürümü çok yakında geliyor olabilir. İlk olarak 2010’da tanıştığımız kült yapım, yıllar içerisinde sadece Rockstar Games değil, video oyun dünyasının da klasiklerinden biri haline dönüştü. Red Dead Redemption 2’nin sonrasını konu alan oyun, PS3 ve Xbox 360’a çıkışından bu yana inatla sadece konsola özel olarak kaldı.

Fakat remastered sürümünün yakın zamanda Nintendo Switch ve PlayStation 4’e gelmesi, uzun süredir gecikmiş olan PC versiyonu için umutları yeniden canlandırdı. Rockstar oyunları hakkında sağladığı isabetli bilgilerle tanınan bir dataminer olan Tez2, Rockstar Launcher’ın dosyalarında Red Dead Redemption 1 PC sürümünün varlığına dair bazı ipuçları keşfetti.

Red Dead Redemption PC İçin Yakında Duyurulabilir

red dead redemption 1 pc sürüm

Şu anda uygulamada herkese açık olarak görünmeyen söz konusu metin parçası “RDR_ProductPromotion_Intro_Body” başlığı altında listeleniyor ve şöyle deniyor: “Red Dead Redemption ve artık PC’de oynanabilen zombi-korku arkadaşı Undead Nightmare ile Amerikan Batı’sının ve Meksika’nın geniş alanlarına yolculuk edin”

Rockstar Games’ten resmi bir açıklama gelene kadar beklemekte yarar var, ancak söz konusu sızıntıya bakarsak müjdeli haberi almamız oldukça yakın. İkonik serinin ilk oyunu, RDR 2‘de yaşanan olayların sonrasını konu ediniyor. Bilindiği üzere devam halkası aslında bir prequel yani ön bölümdü.

John Marston olarak Amerika’nın Vahşi Batı’sı ve Meksika’ya uzanan müthiş bir maceraya atılıyor, bir zamanlar mensubu olduğumuz Van der Linde çetesinin peşine düşüyoruz ve kendi kanlı geçmişimizle hesaplaşıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.