Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Online’ın Betası Bugün Başlıyor!

Red Dead Online bugün betaya çıkacak.

RAGE oyun motoru ile geliştirilen Red Dead Redemption 2 26 Ekim’de konsol ve bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Çok geçmeden online bir sürüm ile oyuncuları karşı karşıya getireceğini duyuran Rockstar Games, oyunun PC versyionuna dair herhangi bir bilgi vermezken bugün erken erişim sürecinin başlayacağı belirtildi. Yayınlanmasından sonra milyonlara ulaşan RDR 2, online sürümü ile de dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Bugün Xbox One ve PlayStation 4’de erken erişim betasına çıkacak olan yapım sınırlı bir içeriğe sahip olacak.

Red Dead Redemption 2’yi  satın alan oyunculara sunulacak olan beta da oyuncuları tatmin edecek düzeyde içerikler yer alacak. Beta bugün Red Dead Redemption 2’nin Ultimate Edition paketini satın alan oyuncular tarafından oynanabilecek. 28 Kasım’da ise RDR 2’ye sahip olan tüm oyuncular betayı deneyimleyebilecekler. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyu karşı karşıya getirecek olan online sürüm mikro ödemelere de sahip olacak gibi görünüyor.

Red Dead Online’nın erken erişim betası bugün içerisinde başlayacak. Oyuncular RDR 2’nin açılış ekranında sağ üstte Online modu görebilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol