Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Red Dead Online Yeni Güncellemesini Aldı!

Red Dead Online yeni güncellemesi ile oyuncularına poker oynama keyfi sunuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

23 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirerek bekleneni veren Red Dead Redemption 2, online versiyonu ile de geniş kitlelere ulaştı. Yapım online modu için yeni bir güncelleme daha aldı. Gelen güncelleme ile yine yenilikler oyunculara sunuldu.

blank

Aksiyon ve macera yüklü yapısı ile milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Red Dead Online yeni içerikler almaya devam ediyor. Kasım 2018’de yayınlanan ve eş zamanlı olarak oyuncuları ortak bir haritada karşı karşıya getiren yapım yeni güncellemesi ile oyunculara yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Gelen yeni güncelleme ile oyunculara çeşitli yeni etkinlikler sunuluyor. Rockstar yayınladığı yeni güncelleme ile oyun içerisinde birçok değişikliğe imza attı.

Gelen güncelleme ile oyuncular artık gerçek oyuncular ile poker oynayabilecek ve eğlenceli zaman geçirebilecekler. Yeni görevleri de beraberinde oyunculara sunan güncelleme ayrıca çeşitli etkinlikleri de karşımıza çıkaracak. Yeni etkinlikler ile oyuncular yeni ödüller de kazanabilecekler.

Oldukça büyük bir güncelleme ile yeni içeriklere kavuşan yapım güncellemenin dosya boyutunu oyuncular ile paylaşmazken yeni bir oyun modunu da karşımıza çıkarıyor. Bununla da yetinmeyen geliştirici ekip oyun içerisinde yer alan düşmanlık sistemi ve oyun dengesi konusunda bazı dengelemeler yaparken, çeşitli iyileştirmeleri de oyuna dahil etti.

Oyuncular bayan LeClerk’in kocasını öldüren Lobos çetesine karşı savaşacak ve adaleti sağlayacaklar. Güncellemenin getirdiği yeniliklerden birisinin poker oynayabilme özelliği olduğundan söz etmiştik. Oyuncular harita üzerinde yer alan kasaba ve yeni ek binalarda poker oynayabilecekler. Dileyen oyuncular arkadaşlarına meydan okuyabilecek ve poker ile eğlenceli zaman geçirebilecekler. Oyuncular poker masalarında yüksek ödüller karşılığında poker oynayacaklar. 6 kişiye kadar oyuncular Blackwater, Saint Denis, Tumbleweed, Valentine ve Flatneck Station‘da poker oynayabilirler.

Yeni dinamik etkinlik grubu beraberinde rekabeti de oyuna getiriyor. Oyuncular benzersiz ödüller için bu etkinliklerde kapışaklar.

Güncelleme yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol