Red Bull M.E.O.’da Final Zamanı!

Türkiye'nin en iyi Clash Royale oyuncusu yakında belli olacak.

Birbirinden yetenekli Clash Royale oyuncularına ev sahipliği yapan Red Bull M.E.O.’da artık final zamanı. Clash Royale’in en iyi oyuncusu yakında belli olacak.

Dünyanın en rekabetçi mobil oyunlarından birisi olarak mobil platformda oyunculara sunulan Clash Royale heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Birbirinden farklı oyuncuların yer aldığı Red Bull M.E.O.’da en iyi Clash Royale oyuncusu yakında belli olacak. Ülkemizde gerçekleşen elemeler sonucunda başarılı olan 8 oyuncu, Almanya’da düzenlenecek olan final maçlarına katılabilmek için 25 Aralık’ta büyük finalde karşı karşıya gelecekler.

16 – 23 Aralık tarihlerinde iki elemeli olarak düzenlenen Clash Royale Türkiye elemelerinde rakipleri arasından sıyrılan 8 oyuncu belli oldu. 25 Aralık’ta saat 19.00’da düzenlenecek büyük finalde Türkiye şampiyonu olabilmek için 8 farklı oyuncu mücadele edecekler. Türkiye şampiyonu olan oyuncu 2-3 Şubat tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. Birbirinden farklı 36 ülkeden oyuncunun yer alacağı şampiyona da oyuncular dünya şampiyonu olmak için mücadele edecekler.

Yapılacak olan karşılaşmalar Twitch üzerinden canlı olarak oyunculara sunulacak. Dileyen oyun severler nefes kesici maçları ücretsiz olarak izleyebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol