Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Recep İvedik 7, Disney Plus’a Özel Olacak

Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği Recep İvedik 7 filminin, çok yakında Disney Plus'ta yayınlanacağı açıklandı. Çekimleri devam eden filmden ilk kareler paylaşıldı.

Marvel, Star Wars, Disney & Pixar ve çok daha fazlasının yer aldığı Disney Plus, heyecanlı bir bekleyişin ardından 14 Haziran’da Türkiye’ye giriş yaptı. Büyük bir ilgiyle karşılaşan dijital yayın platformu, sektör lideri Netflix’in tahtını sallayacakmış gibi görünüyor. Disney Plus’ta yabancı içeriklerin yanı sıra birçok yerli yapım da bulunuyor. Şimdi onların arasında Recep İvedik 7 de eklenecek.

Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı ve çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan yeni Recep İvedik filminden ilk kareler yayınlandı. Yönetmenliğini Togan Gökbakar yaptığı Recep İvedik 7 Disney Plus’a özel olarak yayınlanacak. Filmde Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi gibi isimler eşlik ediyor.

Recep İvedik 7 Konusu Ne Olacak?

recep ivedik 7 disney plus

Peki, Recep İvedik 7 konusu ne olacak? Serinin yeni macerasında şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılır.

Gişe rekortmeni serinin yeni filmi Recep İvedik 7, çok yakında sadece Disney Plus’ta. Platforma aylık 34,99 TL veya yıllık 349,90 TL ödeyerek üye olabilirsiniz. Detaylı bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. En iyi Disney Plus dizileri listemize göz attınız mı? Ayrıca karşılaştırmalı dijital yayın platformları rehberimize de bakmanızı öneririz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.