Realme C3 FCC Onayında Görüldü

Realme C3 modelinin özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Oppo’dan ayrılarak yoluna bağımsız bir marka olarak devam eden Realme’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni akıllı telefonu Realme C3 FCC onayı alırken ortaya çıktı. 

Türkiye pazarına da giriş yapan Realme, yeni ürünleri üzerinde çalışmalarına hız vermiş durumda. Önümüzdeki günlerde ilk fitness bilekliğini piyasaya üretecek olan Realme’nin üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonu Realme C3 FCC onayı alırken görüldü. Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin Realme C2 modelinin halefi olacak olan Realme C3 modeline dair ilk bilgiler de ortaya çıkmış oldu.

Şimdilik tüm özelliklerinin bilinmediği Realme C3 modelinin kutusundan Android 10 işletim sistemi üzerine inşa edilen ColorOS 7 ile birlikte geleceği biliniyor. FCC belgelerine göre kamera çözünürlükleri bilinmiyor olsa da Realme C3 modeli üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelecek. Arkasında parmak izi sensörünün yer alacağı Realme C3 modelinin arka kamerasının merkezine 48 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacağı düşünülüyor. 

Realme C2 Özellikleri

6.1 inç büyüklüğünde IPS LCD ekran ile birlikte gelen Realme C2 modeli, MediaTek Helio P22 işlemci ve  2 GB RAM ve 3 GB RAM seçenekleri ile satışa sunulmuştu. Arkasında 13 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya ek olarak 2 megapiksel çözünürlüğünde derinlik kamerasına sahip olan Realme C2 modelinin ön kamerası ise 5 megapiksel çözünürlüğündeydi. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol