Realm Royale

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

8.2

Kullanıcı

Realm Royale’in Konsol Beta Kayıtları Devam Ediyor!

Realm Royale Xbox One ve PlayStation 4 platformunda beta kayıtlara devam ediyor.

Bilgisayar platformu oyuncularına Erken Erişim Oyunu olarak sunulan Realm Royale, yakında tam sürüm olarak konsol oyuncularına sunulacak.

blank

Hi Rez Studios tarafından geliştirilen ve bilgisayar oyuncularına sunulan Realm Royale, Erken Erişim Oyunu olmasına rağmen 4 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Çok oyunculu olarak milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yapım, yakında Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacak. Konsolda kusursuz grafiklere sahip olacak olan yapım beta kayıtlarına da devam etmektedir.

4 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan başarılı oyun, günümüzün en popüler oyun modu olan Battle Royale moduna sahip. Hayatta kalma oyun moduna sahip olarak oyun dünyasına giriş yapan Realm Royale konsol platformunu da kasıp kavuracak gibi görünüyor. Steam’de ücretsiz olarak oynanabilen başarılı yapım konsollarda da ücretsiz olarak oynanabilecek. Konsol platformunda daha hareketli görsel efektler karşımıza çıkacak.

Henüz Erken Erişim Oyunu olarak oynanabilen Realm Royale, önümüzdeki aylar içerisinde tam sürüme geçiş yapacak.

Dileyen oyuncular Xbox One ve PlayStation 4 platformu için kapalı betaya kayıt olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol