Ready or Not Steam’de Erken Erişim Olarak Yayınlandı

Void Interactive, Ready Or Not'u 2021'in sonundan önce erken erişimde başlatacağını duyurdu.

SWAT serisinin izinde giden Ready Or Not, gerçekçi polis ve askeri baskınlara odaklanan, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunu. Oyun bir süredir satın alınabiliyordu ancak yalnızca destekçi sürümü oynanabilir bir yapıya erişime izin veriyordu. Son zamanlarda, Void Entertainment topluluğun oyunun mevcut yapısını yayınlamasına ve kaydetmesine izin verdi ve bu da satın almalarda artışa neden oldu.

Void Interactive’in bir gönderide açıkladığı gibi, ani anahtar talebi bir soruna neden oldu. Oyunun Steam’de yayınlanmadan önce daha fazla ürün anahtarı oluşturması engellendi. Ready or Not’u geliştirmeye devam etmeleri için satış öncesi gelire ihtiyacı olduğunu söyleyen ekip, bu yıl bitmeden erken erişim olarak oyunu yayınlayacaklarını söyledi ve hemen ardından oyunu yayınladı.

Ready Or Not Erken Erişim Olarak Çıktı

Ready or Not

Ready Or Not Steam‘de erken erişim beta olarak piyasaya sürüdü. Yani standart sürümü ön sipariş verdiyseniz artık oyunu oynayabileceksiniz. Supporter’s Edition satın alanlar oyun testlerine ve geliştiricilerle aylık soru-cevaplara erişmeye devam edecek. Oyun ülkemizde 99 TL karşılığında satışa sunuldu.

Void Interactive, oyununu Steam’e erken çıkarmak konusunda tereddütlüydü ancak mevcut durum stüdyo durumu, “Steam’de gerçekten öne çıkmak için, kendi adına konuşan sağlam bir ürün sunma sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. İzleyicilerimiz için uygun olmadığını düşündüğümüz bir oyunu başlatma riskini almak istemedik. Bununla birlikte mevcut koşullar altında, en iyi hareket tarzının erken erişime geçiş yapmak olduğunu düşünüyoruz” şeklinde açıkladı.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol