Raziel Dungeon Arena Başlangıç Rehberi

Raziel Dungeon Arena isimli oyunda sizi başarıya götürecek bir çok bilgi öğreneceksiniz.

Raziel Dungeon Arena isimli oyun yeni bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun oynanış ve görüntü kalitesi konsol kalitesi gibidir. Bu yüzden dikkat çeken oyun gerçekten size keyif verecek bir oyun olacaktır. Üstten bakan bir kamera ile yani kuş bakışı karakteri yönetiyorsunuz. Zindanlara girip çıkıyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Yani bir nevi Diablo tadı da veriyor diyebilirim. Türlü türlü yaratıkların bulunduğu oyunda aksiyon hiç bitmiyor. Oyunda bir karakter seçiyorsunuz. Seçiminizi savaşçı, büyücü ve okçu arasında yapıyorsunuz. Oynadıkça daha fazla karakterinde kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca oynadıkça yeni yeteneklerin kilidini de açacaksınız.

Raziel Dungeon Arena Başlangıç Rehberi isimli yazımızda ise, oyunda sizin işinize yarayacak ve sizi başarıya ulaştıracak bir çok bilgi, taktik öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda hızlı bir şekilde gelişirken bir yandan da kolay bir şekilde ilerleyeceksiniz. Yani herhangi bir kafa karışıklığı olmayacak. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım.

Raziel Dungeon Arena baslangic rehberi 2

Raziel Dungeon Arena Başlangıç Rehberi

Bu oyunda sürekli hareket halinde olursanız sizin için iyi olur. Neden derseniz, bazı düşmanlar size sürekli uzaktan atış yapacaklar. Hasar almamak için yer değiştirirseniz bu hasarlardan kaçabilirsiniz. Tabi ki oyunun en güzel yanlarından biri de hareket ederken bir yandan da ateş edebilirsiniz. Yani saldırı yapabilirsiniz. Ama en iyisi hareket etmeden bir kaç atış yapmanız ve sonra hareket etmeniz daha iyi olacaktır. Bu taktik ile az hasar alıp çok hasar verirsiniz. Yani vur kaç taktiği ile ilerleyebilirsiniz. Bu kadar basit.

Güçler

Oyunda kullanabileceğiniz bir çok ekstra güç bulunuyor. Bu güçleri kullanarak avantaj elde edebilirsiniz. Bu güçler özellikle toplu düşmanlar ile kapışırken işinize yarayacaktır. Bu güçlerin çoğu da alan hasarı veren güçlerdir. Yani toplu olarak hasar verebilirsiniz. Bu güçleri daha güçlü bir şekilde açığa çıkarmak için bir süre basılı tutabilirsiniz. Taktiğiniz bu olsun. Kullandıktan sonra bir süre de bekleme süresi olduğunu bilin lütfen. Bu yüzden kalabalık düşmanlara karşı ya da bosslara karşı kullanın.

Yetenekler

Oyunda bir merkez bulunuyor. Bunu şehir olarak düşünebilirsiniz. Burada demirci benzeri bir çok NPC olacak. Bunlara giderek yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca ekipmanlarınızı da yükseltebilirsiniz. Buraları sık sık ziyaret edip yükseltme yapıp gücünüze güç katabilirsiniz. Bunları yaparsanız her şey güzel bir şekilde ilerleyecektir.

Raziel Dungeon Arena ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol