Razer WildCat Chroma Ürün İncelemesi

Razer'ın Xbox One oyun konsoluna bir inceleme yaptık.

Black Desert Online

Razer'ın muhteşem oyun konsolu Wildcat ile karşınızdayız.

 

Xbox One'lar için geliştirilmiş bu muhteşem oyun konsolunun neler yapabildiğine birinci gözden şahit olduğumuz videomuzu sizlere sunuyoruz.

 

Zamanının ilerisinde olan bu oyun kolunu sizde bizim gibi merak ettiyseniz, hemen sizi şöyle alalım.

 

Razer ile konsolda harikalar yaratmaya hazır mısınız?

 

Bugün sizlerle Razer’ın yeni Xbox One kontrolörünü inceleyeceğiz. Razer’ın Xbox One’a özel olarak geliştirilmiş Wildcat adlı yeni kontrolörü gözlerinizi kamaştıracak.

 

Özellikle turnuvalar için, dünyanına dört bir yanında en iyi eSpor oyuncularının önerileri ile geliştirilmiş olan Wildcat, oyun severlere sunuldu.

 

650,00 TL satış fiyatına sahip Wildcat, standart oyun kontrolörü tasarımına ve sistemine ek olarak 4 farklı fonksiyona sahip kontrol panelini içermektedir.

 

Diğer kontrolörler de olmayan en önemli özellik Wildcat’te bulunan kontrol panelidir. Kontrol paneli sayesinde oyun içinde hem kolay hem de hızlı şekilde, ses ayarınızı yapabilirsiniz.

 

Ayrıca kontrolörün üzerindeki tüm butonlar istediğiniz gibi kişiselleştirilebilir. Bu özellik sayesinde uzun ve zorlayıcı maçlarda avantaj sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca kontrolörünüz üzerinden yapabildiğiniz ses ayarları ile dikkatiniz hiç dağılmadan oyun  oynayabilirsiniz.
 

En iyi eSpor oyuncuları tarafından önerilen ve tercih edilen ergonomik ağırlık ve şekle sahip Wildcat, en yoğun ve zorlayıcı oyunlarda dahi oyunculara konfor sağlamaktadır. Wildcat, standart Xbox One kontrolürleri ile benzer ağırlığa ve ergonomik bir şekle sahiptir.

 

Yüksek karbonlu çelik ile güçlendirilmiş analog düğmeleri, çıkarılabilir yüksek sınıf aliminyum triggerlar ve isteğe bağlı avuç içi kılıfı ile Wildcat tam bir kontrolördür!

 

Kontrolörün hemen arka kısmında yer alan triggerlar özellikle shooter severler için geliştirilmiştir. Diğer kontrolörlerin tasarımında pedal kullanımı oldukça yaygındı. Fakat Razer bir trigger tasarımı geliştirerek özellikle shooter oyuncularına daha rahat ve konforlu bir oynanış sundu.

1 Yorum

  1. Çok güzel bir inceleme olmuş eline sağlık….

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>